Matchbook Ödeme İşlemleri

Matchbook ismini duyduğunuzda, uluslararası piyasada hizmet veren, yurt dışı kökenli, güçlü ve güvenilir bir site anlayışıyla hareket eden bir platformun varlığından bahsedildiğini anlamalısınız.  Bu sitenin her türlü finansal hizmeti, uluslararası finansal işlemler kapsamında yürütülmektedir. Güvenlik tedbirlerinin alındığı net bir şekilde görülmek ile birlikte, matchbook ödeme işlemleri anlayışında, işlem süreleri, limitleri ve kullanılan sistemler açısından herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı, hatta herhangi bir olumsuzluk yaşanma ihtimalinin bulunmadığı da görülebilmektedir.

Matchbook Ödeme İşlemleri Nelerdir?

Site yukarıda da, yani yazının giriş bölümünde de anlatıldığı gibi, uluslararası finansal işlemler kapsamında değerlendirilen bütün sistemler ile ödemeleri gerçekleştirmektedir. Matchbook ödeme işlemleri nelerdir? Sorusunun ilk sırasında, bankacılık işlemleri anında havale, hızlı havale, EFT gibi seçeneklerinin bulunduğu görülecektir. Western Union anlayışı dahilinde de para çekme işlemleri yapılacaktır. Ayrıca sanal cüzdanlar ile çalışan kullanıcılar düşünmüş, uluslararası piyasada yaygın olarak  kullanılan sistemlerde, para çekme seçenekleri arasına dahil edilmiştir. Ecopayz ya da neteller, paykasa, astropay ya da TL nakit veya jeton gibi sistemler üzerinden de ödemeler yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcıların adına ve soyadına ait bir kredi kartının bulunması durumunda, bu seçenek üzerinden de transferlerin gerçekleştiği, kazanılan paraların üyelere aktarıldığı görülmektedir.

Matchbook Para Çekmede Komisyon İstiyor mu?

Komisyonsuz çalışan bir sitedir. Bankacılık işlemleri ya da sanal cüzdan anlayışında, matchbook para çekmede komisyon istiyor mu? Sorusunun karşılığı alınamayacaktır. Sitenin finansal işlemler bölümünde yapmış olduğu açıklamalara baktığınızda, ücret ya da işlem ücreti anlayışının altında, ücretsiz şeklinde bir ifade ile karşılaşacaksınız. Buradan Anlaşılan ve müşteri hizmetleri finansal departmanından öğrenilen bilgiler kapsamında, hiçbir işlem karşılığında ya da hiç bir miktar karşılığında veya hiçbir seçenek karşılığında, komisyonu alınmadığı görülecektir.

Matchbook Para Çekmede Kural Var mı?

Elbette matchbook para çekmede kural var mı? Sorusunun bir karşılığı olacaktır. Bu site kuruluş amacı ve hizmet seçenekleri kapsamında değerlendirildiğinde, net bir şekilde kara para aklama ortamı olarak hizmet vermemektedir. Bu ne anlama gelmektedir? Temel bir kural olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır. Önce hesap açılacak ve para yatırılacaktır. En az bir defa üye olan şahıslar, açmış olduğu hesaba para yatıracaktır. Yatırdığı parayı bahislerde kullanıp, para kazanma şansını elde edecektir. Yatırdığı parayı oyunlarda kullanıp, para kazanma şansını elde edecektir ve elde ettiği kazançlar hakkında kendi adına ve soyadına ait hesaplara para çekme talimatı verecektir.

Matchbook Para Çekme İşlemlerinde Belge Talep Eder mi?

Matchbook para çekme işlemlerinde belge talep eder mi? Bu konu hem finansal kurallar bölümünde, hem de sitenin kullanım koşullarında anlatılmıştır. İhtiyaç duyulması halinde, güvenlik gerekçesinin ortaya çıkması durumunda, matchbook sitesinin yapılacak işlemlerden verilecek para çekme talimatları üzerinden, belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Ayrıca eğer bir üye ilk defa para çekme talimatı veriyor ise, ilk kez bu yönde bir işlem yapılıyor ise, üyenin kimlik bilgilerinin ortaya çıkarılması, üye adına ait hesapların kullanıldığının ortaya çıkarılması gibi güvenlik gerekçene istinaden, sadece 1 defa belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Bazı sitelerde görmüş olduğunuz her para çekme işleminde ya da belirli bir miktarın üzerindeki para çekme işleminde belge talep edilir şeklindeki kural, matchbook sitesi, matchbook sitesinin finansal departmanı için geçerli değildir. İlk para işlemi anlayışı geçerli olmak ile birlikte, bir kullanıcı ilk defa para çekme işleminden sonra farklı bir hesap üzerine para çekme talimatı veriyor ise, başa dönülecektir. Aynı işlemler yeniden yapılacak, yeni hesaba ilk defa para çekme işlemi yapılması nedeniyle, güvenlik tedbirleri kapsamında doğrulama amacı ile belge talebinin gündeme gelme ihtimali bulunacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*