Betonbet Para Yatırma Ve Para Çekme Yöntemler

Betonbet Para Yatırma Ve Para Çekme Yöntemler

Betonbet Para Yatırma Ve Para Çekme Yöntemler

Betonbet para yatırma ve para çekme yöntemler hakkındaki tüm detayları burada bulabilirsiniz. Betonbet sitesi Türkiye şartlarında hizmet veren yabancı iddaa sitelerinden bir tanesidir. Merkezi yurtdışında bulunmak ile birlikte, Türkiye’de tercih edilen popüler sitelerden bir tanesi olduğu görülecektir. Yurt dışında olması bu siteye ya da şirkete nasıl para yatıracağınız ve nasıl para çekeceğiniz konusunda endişe duymanıza gerektirmeyecektir. Betonbet para yatırma ve para çekme yöntemler anlayışında kullanabileceğiniz farklı seçenekler bulunacaktır.

Bu seçeneklerin bir bölümünü de sanal cüzdanlar meydana getirmektedir. Bu sayede Türkiye’de açmış olduğunuz banka hesaplarınızın, sahibi olduğunuz kartlarınızın hatta isim, soy isim bilgilerinizin gündeme gelmesine gerek bulunmamaktadır. Tercih edebileceğiniz seçeneklerin bir bölümünü instapay, papara, payfix, envoy gibi seçenekler meydana getirmiştir.

İnstapay

Betonbet sitesinde finansal açıdan rahat hareket etmek istiyor iseniz, kullanabileceğiniz farklı seçenekler olduğu ifade edilmiştir. Bu seçeneklerden bir tanesi de instapay olarak karşınıza çıkacaktır. Popüler bir seçenek olmak ile birlikte, hızlı ve güvenli para yatırma, hızlı ve güvenli para çekme işlemleri yapılabilmektedir. Kendinize bir instapay cüzdanı meydana getireceksiniz.

Tabii ki bu cüzdana, ilgili temsilci tarafından belirtilmiş yöntemler ile para yatıracaksınız. Betonbet hesabınıza girmek suretiyle, hesabınıza bulunan parayı, site hesabınıza transfer edebilirsiniz. Para çekme talep formu üzerinden instapay seçeneğini tercih edebilir, kendi instapay hesap numaranızı verebilir ve bu hesaba para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Papara

Türkiye’de en fazla tercih edilen para transfer hareket sistemlerinden bir tanesinin, papara olduğu görülecektir. Son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bankacılık düzenleme denetleme kurulu denetim ilkeleri kapsamında hareket etmektedir. Eğer kendinize bir papara hesabı meydana getirir iseniz, bu hesabınız aracılığı ile betonbet iddaa sitesine para yatırabilir ve para çekme işlemini yapabilirsiniz.

5 dakikada bir papara hesabı meydana getirir, bu hesaba para transfer edebilirsiniz. Hesabınızdaki parayı çok rahat ve çok hızlı bir şekilde betonbet sitesine gönderebilirsiniz. Betonbet sitesinden kazanmış olduğunuz parayı da bu hesap numaranıza yani cüzdan numaranıza yine oldukça hızlı bir şekilde geri alma şansına sahip olacaksınız.

Payfix

Özellikle yabancı iddaa siteleri tarafından kullanılan seçeneklerden bir tanesinin de, payfix olduğu görülebilmektedir. Bu sistem betonbet sitesi tarafından da kabul edilmiştir. En belirgin özelliği, iz bırakmadan para yatırma, çekme işleminin gündeme getirilmesidir. Yaptığınız finansal hareketlerin takip edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Para yatırma işlemini, para yatırma talep formu aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde bahis ve oyunlardan kazandığınız paraları yine payfix yöntemi ile oldukça hızlı bir şekilde ve tamamen güvenlik kriterleri dahilinde dakikalar içerisinde geri alabilirsiniz.

Envoy

Finansal hareketleri yönetme konusunda, betonbet sitesinde tercih edebileceğiniz seçenekler farklıdır. Betonbet para yatırma ve para çekme yöntemler anlayışında oldukça fazla tercih edilen seçeneklerden bir tanesinin de, envoy olduğu görülebilmektedir. Bu sistem nasıl çalışmaktadır? Tabii ki önce kendinize bir hesap meydana getirip, meydana getirdiğiniz hesabının içerisine para göndereceksiniz. Envoy hesabınıza para bulunmasını sağlayacaksınız.

Betonbet giriş işlemini gerçekleştirip, para yatır bölümüne gelecek seçeneklerden envoy yazısını görüp seçecek ve transfer işlemini gerçekleştireceksiniz. Para kazandığınızda ne yapacaksınız? Yeniden betonbet giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Hesabım bölümüne gelip para çekme formu üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Seçenekleri göreceksiniz. Seçenekler içerisinden envoy yazısını tercih edeceksiniz. Para çekme talep formu ile karşılaşacaksınız.

Envoy hesabınıza ait cüzdan numaranızı yazacaksınız. Doğruluğundan emin olacaksınız. Hemen alt kısma çekmek istediğiniz para miktarını gireceksiniz. Bilgileri son bir kez kontrol ettikten sonra, onay vermeniz yeterlidir. Herhangi bir kesinti ile karşılaşmadan vermiş olduğunuz para çekme talimatına istinaden, ortalama 20 dakikada paranızı envoy hesabınıza alacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*